Świeca z wosku pszczelego bodypositive

Opis

Produkt wykonany przez Bibeloty z Duszą w kategorii Handmade, Rękodzieło, Ręcznie wykonane świeczki

Świeca wykonana z wosku pszczelego, pokryta certyfikowaną złotą farbą. Kształty pełne i kobiece w duchu bodypositive. Świece pszczele jonizują powietrze, zwalczają wirusy, działają odprężająco, redukują stres i brzydkie zapachy. Szczególnie polecam je w tym okresie, gdy szaleje grypa i inne paskudztwa.
Poznaj Twórcę

Bibeloty z Duszą

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą otaczać się pięknymi zapachami i ciepłem płomienia świec. Tworzę smakowite świece z wosku sojowego, słonecznikowego i pszczelego. Woski sojowe i słonecznikowe mają swoje pojemniki vintage, które dobieram pod konkretną świecę na targach staroci i giełdach. Zapraszam Was do mojego słodkiego świata.

Magia świec

46,00 zł

1 - 5 dni roboczych

Brutto

Szczegóły produktu

BZD0746QD
10 Przedmioty

Komentarze (0)

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy plików cookie lub podobnych technologii w celach technicznych oraz, za Twoją zgodą, w innych celach określonych w polityce prywatności. Odmowa zgody może spowodować, że powiązane funkcje będą niedostępne.

Użyj przycisku „Akceptuj”, aby wyrazić zgodę na korzystanie z takich technologii. Użyj przycisku „Odrzuć” lub zamknij to powiadomienie, aby kontynuować bez akceptacji.