Lapis lazuli

Opis

Produkt wykonany przez MassaBa Natural Candle&Jewellery w kategorii ręcznie robiona biżuteria, biżuteria artystyczna, ręcznie robione, naszyjnik, kolczyki, bransoletka

Bransoletka z niebieskimi kamieniami Lapis lazuli z dodatkami pirytu, na 3 eleganckich łańcuszkach ze stali szlachetnej.

Lapis lazuli to wyjątkowy kamień, będący połączeniem lazurytu, kalcytu i pirytu. Piękny, ciemnoniebieski kolor w połączeniu ze złotymi drobinkami pirytu sprawia, że minerał ten jest jedyny w swoim rodzaju. 

Mezopotamii, Sumerze i starożytnym Egipcie uznawany był za kamień władców i bogów. Przypisywano mu właściwości prozdrowotne oraz uważano za minerał wzmacniający ludzką mądrość i intuicję. Ze względu na jego pozytywny wpływ na sferę duchową i właściwości wyciszające jest szczególnie polecany do medytacji.

Długość 19.5cm
Poznaj Twórcę

MassaBa Natural Candle&Jewellery

Daj się rozpieścić naturze!!

Magia świec, Biżuteria artystyczna

Ostatnie sztuki w magazynie
92,00 zł

3 dni roboczych

Brutto

Szczegóły produktu

MNCE934KM
1 Przedmiot

Komentarze (0)

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy plików cookie lub podobnych technologii w celach technicznych oraz, za Twoją zgodą, w innych celach określonych w polityce prywatności. Odmowa zgody może spowodować, że powiązane funkcje będą niedostępne.

Użyj przycisku „Akceptuj”, aby wyrazić zgodę na korzystanie z takich technologii. Użyj przycisku „Odrzuć” lub zamknij to powiadomienie, aby kontynuować bez akceptacji.