O nas...

Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się, gdy byliśmy na weekendowym wypadzie na mazurach.

Błądząc po olsztyńskim rynku natknęliśmy się na pewną panią, która na swoim stoisku sprzedawała ubrania, fartuchy i torebki, które sama szyła, po czym malowana na nich wspaniałe obrazy.

Jej przedmioty były bardzo dobrej jakości i jednocześnie wyglądały wspaniale.

Pani była bardzo sypatyczna, a krótka rozmowa i mały research uświadomił nas, że niełatwo znaleźć w internecie dzieła na poziomie tych, które mieliśmy przyjemność tam oglądać.

czym się zajmujemy...

Właśnie to zainspirowało nas do stworzenia miejsca w sieci, które będzie wyjątkowe.

Każdy z nas chociaż raz odwiedzał jakiś sklep internetowy. W każdym z nich znajdziemy produkty te ładne lub mniej. Te dobrej jakości i te gorszej, a bardzo często są to produkty powtarzające się.

Tutaj produkty są wykonane rękoma polskich rzemieślników, co sprawia, że każdy z tych produktów jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Osoby, które je wykonują możemy śmiało nazywać artystami. Wierzymy, że część z nich, podobnie jak wpomniana wyżej pani z Olsztyna jest niezwykle utalentowana, ale nie ma  czasu lub nie wie, jak sprzedawać swoje dzieła.

co dalej...

Dlatego wychodzimy na przeciw i szukamy właśnie takich ludzi, którym w tym pomożemy. Sama sprzedaż to tylko wierzchołek góry lodowej. Mamy wiele pomysłów również na rozwój naszych artystów. W roku 2023 mamy zaplanowaną serię warsztatów i imprez integracyjnych, na których twórcy będę mogli wymieniać się swoim doświadczeniami i sztuczkami.

Chcemy stworzyć społeczność, rodzinę polskich rzemieślników i promować ich twórczość, aby mogli w pełni poświęcić się swojej pasji.

daj nam znać!

Jeśli jesteś osobą, która potrafi stworzyć coś własnymi rękami zapraszamy do kontaktu. A może znasz kogoś takiego i chciałbyś przyczynić się do jego rozwoju będziemy wdzięczni jeśli szepniesz o nas kilka słów :)

Jest tez wiele osób, które nawet nie zadją sobie sprawy z tego, jak cenny może być efekt ich hobby i mamy nadzieję, że ten potencjał nie zostanie zmarnowany.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy plików cookie lub podobnych technologii w celach technicznych oraz, za Twoją zgodą, w innych celach określonych w polityce prywatności. Odmowa zgody może spowodować, że powiązane funkcje będą niedostępne.

Użyj przycisku „Akceptuj”, aby wyrazić zgodę na korzystanie z takich technologii. Użyj przycisku „Odrzuć” lub zamknij to powiadomienie, aby kontynuować bez akceptacji.